Samorząd Studencki PRz

Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej jest reprezentantem ogółu studentów Politechniki Rzeszowskiej, zajmuje się przede wszystkim reprezentowaniem interesów studentów wobec organów uczelni i na zewnątrz oraz inicjowaniem i wspieraniem działalności studenckiej. Tworzą go wszyscy studenci naszej uczelni, by głos naszej społeczności był silny i mógł wpływać na sprawy uczelni oraz wydziałów. Wybieramy swoich przedstawicieli, by działając w oficjalnych strukturach reprezentowali nas dbając o nasze sprawy.

Samorząd Studencki może być dla Ciebie przygodą, wyzwaniem i miejscem, gdzie rozwiniesz swoje pasje, zrealizujesz swoje pomysły, będziesz mógł wykazać się inwencją, jednocześnie zdobywając doświadczenie, którego nie zapewniają żadne zajęcia ani praktyki.

Z inicjatywy Samorządu Studenckiego powstaje dziesiątki mniejszych i większych projektów. Od obozu integracyjno przygotowawczego - Adapciak, przez otrzęsiny, akcje charytatywne, czy promujące kulturę i sportowy tryb życia po największą i najlepszą studencką imprezę w Polsce - Rzeszowskie Juwenalia. Każda podejmowana inicjatywa skupia i angażuje sztab ludzi, którzy z pasją wcielają w życie każdy pomysł.